Asgari Ücrete 2014 Zam Süprizi

Asgari Ücrete 2014 Zam Süprizi

Asgari Ücrete 2014 Zam Süprizi

Asgari Ücrete 2014 Zam Süprizi 2014 asgari ücretin ne kadar olacağı belli oldu sevindirici haber asgari ücretli için ek zam  süprizi olabilir bu gerçek olursa asgari ücretli 65 tl ek zam alacak.

Yeni yasada uzlaşan partiler yeni düzenleme onaylanırsa asgari ücretten vergi almama ve çalışan için 65 tl lik zam umudu doğması asgari ücretliler için sevindirici bir haber olacak.Recep tayyip erdoğan’ın önerisi ile asgari ücretten vergi alınmaması 20 milyon kişiyi sevince boğdu.

Bu yasa gerçekleşirse devletin 4 milyarlık alacağından vazgeçerek bu parayı çalışanalara ilave gelir olarak dağıtacak.Bu vergiler kaldırıldığı taktirde net 803 lira olan asgari ücret 65 lira zamlanarak evde bulunan asgari ücretli sayısına göre bu miktar katlanacaktır.

Asgari ücret vergi dışı kalırsa maaşların asgari ücret üzerinden gösterilip vergi kaçırılma olasılığından korkuluyor.Şu anda bir çok profesyonel futbolcu bile asgari icretli gösterilmekte.Asgari ücretin vergi dışı kalması ile asgari ücretli çalışan gösterilme çoğunluğuda artabilir.

Evli ve çocuklu olan kişiler çok daha fazla vergi ödüyor.Ülkemizde en düşük gelir grubunu asgari ücretliler oluşturmakta eğer ücretlerde vergi alınmazsa asgari ücretlilerin  daha rahat olması sağlanacak.Asgari ücretten vergi alınmaması konusunda dört parti uzlaşma sağlamış durumda.

Asgari ücret 2014 yılında alacağı zam

16 yaşını doldurmuş işçiler için 1.021,50 * % 2,85 = 1.050,61 TL,

16 yaşını doldurmamış işçiler için 877,5 * % 2,85 = 902,51 TL,

İnternette sizinde bir işiniz olsun istermisiniz

 

 

 

Hakkında admin

İnternette iş imkanları hakkında yaptığım araştırmalar ve benimde kazanç elde ettiğim yöntemleri sizler için bir arada topladım sizde bu eğitimler sayesinde kısa süre içinde internetten parakazanmaya başlayabilirsiniz.2009 yılından beri sürekli araştırma yapmakta ve sizler için güvenilir kazanç yöntemlerini sitemde tanıtmaktayım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


iki × = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates